Slow Food Türkiye

Slow Food Türkiye

SLOW FOOD BİRLİKLERİ

1.Adana’ nın Gıda Mirası

Lider: Pırıl Bilici

E-mail:  pirilbilici@gmail.com

2. Ankara

Lider: Aylin Öney Tan

E-mail:  aylinoneytan@yahoo.com

3-Antakya- Kültürlerin Ortak Mutfağı

Lider: Kenan Yurttagül

E-mail:  kenan_yurttagul@yahoo.com

4-Antalya

Lider: Ezgi Dursun

E-mail: slowfoodantalya@gmail.com

5- Balkon Bahçeleri

Lider: Leyla Kabasakal Güzeloğlu

E-mail: leylakabasakal@yahoo.com

6. Kapadokya Sürdürülebilir Gastronomi ve Turizm Birliği

Lİder: Kaan Aktan

Email: kaanaktan1@gmail.com

7. Mut Biyoçeşitliliğinin ve Ekolojisinin Korunması

Lider: Didem Şentürk

Email: didemcokan1983@gmail.com

8. Foça Yeryüzü Pazarı 

Lider: Sevtap Barandır

Email: sevtapbarandir@gmail.com

9. Yeryüzü Pazarı Tarsus

Lider: Fuat Togo

Email: fuattogo@hotmail.com

10. Göbeklitepe

Lider: Muhammed Badıllı

Email: mbadilli@msn.com

11. Gökçeada

Lider: Aytaç Altın

Email: aytacaltin@gmail.com

12. Halfeti

Lider: Nihat Özdal

Email: nihatozdal@gmail.com

13. İda- Çanakkale

Lider: Mustafa Alper Ülgen

Email: mustafaalperulgen@hotmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

14. İzmir Bardacık

Lider: Nedim Atilla

Email: atilla.nedim@gmail.com

15. Karaburun Gıda Çeşitliliği ve Kültürel Miras Yerel

Lider: Rezzan Çakır

Email: rezancakir@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

16. Kars

Lider: İlhan Koçulu

Email: koculupey@gmail.com

17. Mahal

Lider: Güven Eken

Email: guven@dogaaskina.org

18. Tarsus Gıda Mirasının Korunması

Lider: Yasmina Şelfun Lokmanoğlu

Email: yasminalokmanoglu@gmail.com

19. Ortaca,Yetişkininden Gencine

Lider: Gürkan Tetik

Email: gurkantetik@hotmail.com

20. Gökova Gıda Çeşitliliği ve Ekosisteminin Korunması

Lider: Serdar Ahıskalı

Email: sahiskali@hotmail.com

21. Kastamonu’ nun Yöresel Gıda Kültürünün Korunması

Lider: Gülsen Kırbaş

Email: gulsenkirbas@gmail.com

22. Sakarya -Gastronomi Mirasının ve Biyoçeşitliliği Korunması

Lider:  Kübra Sultan Yüzüncüyıl

Email: kubrayuzuncuyil@gmail.com

 

23. Akdeniz’i kurtaran Yavaş Balık Mersin

Lider: Ezgi Biçer Uçar

Email: ezgibucar@mdto.org

24. Küçük Üreticileri Destekleyen Narlıdere

Lider: İlke Engin

Email: ilkeliff@gmail.com

25. Şile, Palamut

Lider: Fatma Denizci

26. Sürdürülebilir Gıda Bursa

Lider: Gökhan Işıkman

Email: gokhan.isikman@gmail.com

27. Teos 

Lider: Neptün Soyer

Email: neptunsoyer@hotmail.com

28. Trakya

Lider: Ali Çakır

Email: alicakir1977@hotmail.com

29. Yağmur Böreği

Lider: Ayfer Yavi

Email: ayferyavi@yahoo.com

30. Yavas Gari Bodrum

Lider: Deniz Kurtsan

Email: denizkurtsan@gmail.com

31. Genç Adana, Halet Çambel Şehir Bahçeleri

Lider: Esin Karatekin Gürani

Email: esingurani@gmail.com

AllEscort